REGIA a.s.

REGIA a.s.

Zimní stadion ve Varnsdorfu je jednou z nepřehlédnutelných dominant města. Kromě ledové plochy je během letních měsíců přístupný sportům provozovaných na multifunkčním povrchu. V útrobách stadionu naleznete restauraci s výhledem na ledovou plochu.

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o.

Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí zábavu a sportovní vyžití pro celou vaši rodinu od nejmenších přes dospěláky až po seniory a důchodce, nezapomínáme na vozíčkáře a imobilní občany.

Šárka Pinďáková

Sportovní klub pro děti od 6 do 12 let. Bavíme se sportem :-) Všeobecná sportovní příprava, střídání sportů v průběhu roku (atletika, softbal, in-line bruslení, gymnastika, judo, florbal, basketbal). Inline závodní oddíl - od 5 let. Joga, plavání, lezecká …

Sportovní areál hala Hagibor

Tělovýchovná jednota sdružující sportovní oddíly. Pronájem sportovní haly a tenisových kurtů.

Olomoucká krajská organizace ČUS

Posláním krajské organizace je vytvářet servisní centra sportu a provozování sportovní činnnosti, plnit servisní funkce a poskytování služeb především svým členům a ostatním zájemcům z řad sportovních organizací a sportovní veřejnosti, pomáhat tvořit podmínky …

Regionální sdružení České unie sportu Olomouc, z.s.

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Hlavním posláním ČUS je vytvářet optimální podmínky ke sportovní činnosti, která se realizuje v jejích základních organizačních článcích, tj. ve sportovních klubech, tělovýchovných ...

Tělocvičná jednota Sokol Starý Plzenec

Zajišťujeme sportovní činnosti a akce pro cvičence všech věkových kategorií. Vedeme oddíl stolního tenisu. Účastníme se sportovních soutěží a turnajů.

JUDO BESKYDY z.s.

Provoz sportovního klubu juda pro děti a mládež. Účastníme se turnajů a soutěží. Pořádáme sportovní akce a letní tábory.

SK Pretorian Pardubice, z.s.

Jsme pardubický sportovní klub věnující se mixed martial arts, brazilian Jiu-Jitsu, Muaythai a boxu.

Jihočeská krajská organizace ČUS

Administrativní a ekonomická podpora činností sdružených spolků. Prosazování a ochrana jejich společných zájmů a práv.

Okresní sdružení ČUS Hodonín z.s.

Provozujeme instituci, která organizačně, administrativně a ekonomicky podporuje činnost sdružených spolků, prosazuje a chrání jejich společné zájmy.

ZATVORENÉ (Otvára v Po 09:00)

Okresní sdružení ČUS Praha - západ z.s.

Provoz instituce jenž organizačně, administrativně a ekonomicky podporuje činnost sdružených spolků, prosazuje a chrání jejich společné zájmy a práva.

HH - GYM

Provozujeme fitness centrum s nabídkou posilovny vybavené posilovacími i kardio stroji. K dispozici je bar a parkoviště.

Cobra club Rakovník

Provozujeme sportovní oddíl juda a aikida pro děti a mládež. Účastníme se soutěží a turnajů v judu. Snažíme se u cvičenců rozvíjet jejich všestrannou pohyblivost, zvýšit tělesnou a psychickou sílu a odolnost. Děti si osvojí základy gymnastiky, akrobacie a ...

Oddíl Judo ZŠ Sadová Čáslav

Organizujeme sportovní klub pro děti a mládež zaměřený na judo. Pořádáme sportovní tábory, kempy a soustředění. Účastníme se soutěží a turnajů v judu. Snažíme se u cvičenců rozvíjet jejich všestrannou pohyblivost, zvýšit tělesnou a psychickou sílu a odolnost.

Fotbalový stadion Střelnice

Provoz fotbalového stadionu. Trávník fotbalového hřiště je vyhřívaný plynovým topením. Kapacita stadionu je 6108 míst.

Masutazu.cz

Prodej sportovního vybavení, oblečení pro úpolové a jiné sporty. Kimona na judo a jiu jutsu, pásky všech barev a délek skladem. Internetový prodej potřeb pro bojové sporty s novinkami na českém trhu. Kimona od rodinné české značky Masutazu. Rychlé a kvalitní …

TJ Spartak Velká Bíteš

Vedení sportovních oddílů, pořádání sportovních akcí, provoz sportovní haly a sauny.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV, a.s.

Provozování sportovní činnosti zaměřené převážně na podporu fotbalu.

Klub Muzea Těšínska

Nabízíme přednášky a exkurze spojené s historií, vlastivědou a přírodovědou týkající se našeho regionu i vzdálenějšího okolí.

Sport Česká Lípa

Provoz sportovní haly pro volejbal, karate, floorbal, sálový fotbal a jiné.

ŠK Sokol Vyšehrad

Zajištění sportovních činností a akcí pro cvičence všech věkových kategorií. Provoz oddílu volejbalu a šachů.

Pražské sdružení Sport pro všechny, občanské sdružení

Podpora a rozvoj rekreační tělesné výchovy a sportu. Spolupráce s dalšími organizacemi, spolky a subjekty působícími v této oblasti.

Tělovýchovná a sportovní unie Trutnovska

Provoz instituce, která organizačně, administrativně a ekonomicky podporuje činnost sdružených spolků, prosazuje a chrání jejich společné zájmy a práva.

Brněnské tělovýchovné sdružení

Organizace brněnských sportovních klubů a tělovýchovných jednot zabývající se především olympijskými sporty na výkonnostní a vrcholové úrovni.

Sportovní klub policie Kometa Brno

Provoz sportovního klubu se zaměřením na plavání, lyžování, vodní pólo, fotbal, jezdectví, cyklistiku a střelbu.

Svaz českých potápěčů

Provoz potápěčského sportovního svazu. Organizování, pořádání a účastnění se soutěží a závodů.

Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice

Organizujeme sportovní činnost. Provozujeme oddíly házené, jógy, juda, kulturistiky, kuželek, lukostřelby, šachů, šermu, tenisu a volejbalu.

Tělocvičná jednota Sokol Znojmo

Zajištění sportovních činností a akcí pro cvičence všech věkových kategorií. Provoz oddílu sportovní gymnastiky a stolního tenisu.

Sokolská župa Dr. Jindry Vaníčka

V jednotlivých správních oblastech sdružujeme sokolské jednoty. Pořádáme kulturní a společenské akce. Organizujeme sportovní turnaje a závody.

KRAJSKÁ ORGANIZACE ČUS Libereckého kraje

Instituce organizačně, administrativně a ekonomicky podporuje činnost sdružených spolků, prosazuje a chrání jejich společné zájmy a práva.

Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové nad Labem

Organizování sportovních kroužků pro děti a mládež. Vedeme oddíl atletiky, nohejbalu, skoků na trampolíně, sportovní gymnastiky a tance.

Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady

Zajištění sportovních činností a akcí pro cvičence všech věkových kategorií. Provoz oddílu stolního tenisu, sportovní gymnastiky a aerobiku.

Český svaz pozemního hokeje

Zaměřujeme se na sdružování sportovců a přátel pozemního hokeje, pořádání turnajů a soutěží.

Tělocvičná jednota Sokol Libuš

Zajišťujeme sportovní činnosti a akce pro cvičence všech věkových kategorií. Vedeme družstva volejbalu a fitbalu. Nabízíme lekce jógy.

Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové

Zajišťujeme sportovní činnosti a akce pro cvičence všech věkových kategorií. Vedeme oddíly atletiky, basketbalu, aerobiku, kanoistiky a taekwonda.

Královéhradecká krajská organizace ČUS

Instituce organizačně, administrativně a ekonomicky podporuje činnost sdružených spolků, prosazuje a chrání jejich společné zájmy a práva.

Česká unie sportu Příbram

Provoz instituce, která organizačně, administrativně a ekonomicky podporuje činnost sdružených spolků, prosazuje a chrání jejich společné zájmy a práva.